STUDIO

  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle
 

PRYWATNE I KOMERCYJNE

PORTFOLIO

JEDNORODZINNA WIELORODZINNA

projektowanie wnętrz Łódź, architekt wnętrz Łódź, projektant wnętrz Łódź, projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, pracownia projektowa Łódź, projektant wnętrz, architekt wnętrz, projekty mieszkań, wykończenia mieszkań

 

OFERTA

USŁUGI PROJEKTOWE I DEKORATORSKIE

NADZÓR

Pomagamy przekuć wizję klienta w rzeczywistą wygodę użytkowania, jednocześnie wprowadzając w życie funkcjonalne i zarazem piękne rozwiązania przestrzenne. Każdy projekt dopasowujemy do indywidualnych potrzeb tak, aby wspólnie stworzyć spójną i wygodną przestrzeń "szytą na miarę".

W odpowiedzi na potrzeby klientów i rynku stworzyliśmy szeroką ofertę skierowaną do każdego, kto wierzy ze przestrzeń życiowa jest równie ważna jak inne dziedziny życia i aby wydobyć z niej wszystko co najlepsze warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów.

Projektowanie Indywidualne

WNĘTRZA I ARCHITEKTURA

Home Lifting

PODNOSZENIE  WARTOSCI NIERUCHOMOSCI

Smart Apartment

PAKIETY WYKOŃCZENIOWE

Projektowanie oraz wykonawstwo wnętrz eleganckich i wygodnych to nasza pasja. Wierzymy, że tworzenie pięknych pomieszczeń wymaga spójnej wizji, dlatego oferujemy kompleksowe podejście zarówno do projektowania jak i realizacji.  

Z chęcią i pasją podejmujemy się wyzwań projektowania  tzw. "wymagających" nieruchomości, takich jak poddasza, mieszkania w kamienicach czy lofty. Są to miejsca w których zastany nietypowy układ funkcjonalny utrudnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, z której ciężko jest wydobyć piękno i wygodę bez zastosowania nietypowych rozwiązań projektowych.

Wyszliśmy naprzeciw potrzebom klientów  znających realia rynku nieruchomości i najmu tworząc usługę wsparcia projektowego mającego na celu podniesienie wartości nieruchomości, tzw. "home staging". Nasza oferta polega na przygotowaniu koncepcji unowocześnienia wystroju i aranżacji wnętrz przy pomocy niedrogich zabiegów estetycznych, przy jednoczesnym niewielkim wkładzie inwestycyjnym klienta.

Podejmujemy się projektowania poszczególnych pomieszczeń, takich jak łazienka czy kuchnia, rozumiejąc częstą konieczność wykonywania remontu z podziałem na etapy lub potrzebę odświeżenia wystroju tylko niektórych częsci mieszkania.

Przygotowujemy trzy pakiety wykończeń, mające na celu usprawnienie procesu decyzyjnego i wykonawczego związanego z oddaniem do użytku w pełni wyposażonej, wykończonej i gotowej do zamieszkania nieruchomości.

Trzy pakiety z wyselekcjonowanymi produktami armatury, stolarki oraz wykończenia ścian i podłóg mają odpowiadać na potrzeby każdego budżetu.

Nasza oferta zakłada gwarancję trzymiesięcznego czasu realizacji oraz nieprzekraczalność budżetu zawartego w pakiecie.

Powyższe rozwiązanie z pełną gamą rozwiązań i produktów zaprezentowane zostanie w kwietniu 2017 roku.

Z pasją ożywiamy małe i duże przestrzenie ponieważ lubimy brać udział w budowaniu piękna i wygody, niezależnie od wysokości budżetu klienta. Wierzymy, że z każdej przestrzeni można wydobyć niepowtarzalne styl i charakter, które stworzą piękne i wygodne środowisko do życia domowników lub użytkowników.

 

PRACOWNIA

Jako pracownia projektowa specjalizujemy się w tworzeniu niepowtarzalnych wnętrz dostosowanych do charakteru i stylu życia domowników, spełniających ich oczekiwania tak estetyczne jak praktyczne. Służymy doświadczeniem i wiedzą w zakresie najnowszych trendów, ponadczasowych rozwiązań oraz znajomości rynku mebli i materiałów wykończeniowych.

Celem naszej pracy jest pomaganie klientom przy tworzeniu ich przestrzeni osobistych w których będą czuli się dobrze przez długie lata.  

JAK PRACUJEMY ?

Tworzenie pięknych wnętrz wymaga spójnej wizji, dlatego oferujemy kompleksowe podejście do projektowania oraz realizacji. Naszą pracę dzielimy na etapy, w ramach których wraz z klientem uszczegóławiamy i uściślamy oczekiwania. Aby proces projektowy był jak najbardziej efektywny i klarowny dla klienta, na każdym etapie naszej pracy przedstawiamy graficzną propozycję rozwiązań wraz kosztorysem i wykazem produktów. Dzięki takim rozwiązaniom możemy dać gwarancję satysfakcjonującego efektu oraz szybkiego i bezproblemowego przebiegu prac wykończeniowych.

ETAPY

Zapraszamy na spotkanie podczas którego będziemy mogli bliżej omówić przedmiot ewentualnej współpracy, zapoznać się z oczekiwaniami oraz ustalić zakres niezbędnych prac wraz z możliwymi terminami ich wykonania.

Rozwiń

05

NADZÓR I REALIZACJA

04

ZESTAWIENIE MEBLI

DEKORACJI

03

PALETA BARW

MATERIAŁÓW

01

UKŁAD

FUNKCJONALNY

02

WIZUALIZACJE

ARANŻACJI

Po podpisaniu umowy, przeprowadzamy pomiary i przechodzimy do analizy funkcjonalnej powierzchni. Bazując na uwagach klienta i naszej wiedzy o ergonomii przedstawiamy dwie lub trzy propozycje układu ścian w formie rzutów z uwzględnieniem ewentualnych wyburzeń oraz usytuowaniem mebli i sprzętów.

Zatwierdzony przez klienta układ funkcjonalny stanowi bazę i punkt wyjścia do projektowania 3d. Efektem tego etapu są wizualizacje przedstawiające pomysły w realistycznej formie. W pełni profesjonalne wizualizacje pokazują urealnione oświetlenie, styl proponowanych mebli oraz propozycje dekoracji.

Bazując na przedstawionym przez klienta budżecie przygotowujemy różne opcje zestawienia materiałów wykończeniowych oraz palety barw które w pełni odzwierciedlają nasz projekt. 

Propozycje umeblowania i zestawienie elementów aranżacji wnętrz stanowią etap dekoratorski projektu i obejmują dobór,  wykaz punktów sprzedaży oraz kosztorys. Jesteśmy również w stanie zaoferować indywidualne projekty elementów meblowych wraz z ich wykonaniem przez współpracujących z nami specjalistów.

Nadzór wykonawczy zapewnia realizację inwestycji zgodnie z projektem. Koordynujemy prace ekip wykonawczych i fachowców oraz zakupy, zamówienia i transport. Jeżeli klient decyduje się na skorzystanie z polecanej przez nas ekipy wykonawczej oferujemy bezpłatny nadzór autorski.

Vibo Studio

biuro@vibostudio.pl


Tel: +48 795 216 687

 

KONTAKT

© 2017 Nakleo Sp. z o.o. // www.nakleo.pl

  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle