JAK PRACUJEMY ?

Tworzenie pięknych wnętrz wymaga spójnej wizji, dlatego oferujemy kompleksowe podejście do projektowania oraz realizacji. Naszą pracę dzielimy na etapy, w ramach których wraz z klientem uszczegóławiamy i uściślamy oczekiwania. Aby proces projektowy był jak najbardziej efektywny i klarowny dla klienta, na każdym etapie naszej pracy przedstawiamy graficzną propozycję rozwiązań wraz kosztorysem i wykazem produktów. Dzięki takim rozwiązaniom możemy dać gwarancję satysfakcjonującego efektu oraz szybkiego i bezproblemowego przebiegu prac wykończeniowych.

Zapraszamy na spotkanie podczas którego będziemy mogli bliżej omówić przedmiot ewentualnej współpracy, zapoznać się z oczekiwaniami oraz ustalić zakres niezbędnych prac wraz z możliwymi terminami ich wykonania.

Rozwiń

Po podpisaniu umowy, przeprowadzamy pomiary i przechodzimy do analizy funkcjonalnej powierzchni. Bazując na uwagach klienta i naszej wiedzy o ergonomii przedstawiamy dwie lub trzy propozycje układu ścian w formie rzutów z uwzględnieniem ewentualnych wyburzeń oraz usytuowaniem mebli i sprzętów.

Zatwierdzony przez klienta układ funkcjonalny stanowi bazę i punkt wyjścia do projektowania 3d. Efektem tego etapu są wizualizacje przedstawiające pomysły w realistycznej formie. W pełni profesjonalne wizualizacje pokazują urealnione oświetlenie, styl proponowanych mebli oraz propozycje dekoracji.

Bazując na przedstawionym przez klienta budżecie przygotowujemy różne opcje zestawienia materiałów wykończeniowych oraz palety barw które w pełni odzwierciedlają nasz projekt. 

Propozycje umeblowania i zestawienie elementów aranżacji wnętrz stanowią etap dekoratorski projektu i obejmują dobór,  wykaz punktów sprzedaży oraz kosztorys. Jesteśmy również w stanie zaoferować indywidualne projekty elementów meblowych wraz z ich wykonaniem przez współpracujących z nami specjalistów.

Nadzór wykonawczy zapewnia realizację inwestycji zgodnie z projektem. Koordynujemy prace ekip wykonawczych i fachowców oraz zakupy, zamówienia i transport. Jeżeli klient decyduje się na skorzystanie z polecanej przez nas ekipy wykonawczej oferujemy bezpłatny nadzór autorski.

01

UKŁAD FUNKCJONALNY

02

WIZUALIZACJE ARANŻACJI

03

PALETA BARW I MATERIAŁÓW

04

ZESTAWIENIE MEBLI I DEKORACJI

05

NADZÓR I REALIZACJA

ETAPY

PROJEKT

© 2017 Nakleo Sp. z o.o. // www.nakleo.pl

  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle